chaffern برنامه برنامه استفاده برنامه نویسی

chaffern: برنامه برنامه استفاده برنامه نویسی فیس اپ اپلیکیشن گوشی هوشمند تغییر چهره

گت بلاگز اقتصادی رتبه کشور عزیزمان ایران در شاخص عملکرد لجستیکی به ۹۶ رسید

معاون دفتر ترانزیت و حمل و نقل بین المللی شرکت راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گفت: رتبه کشور عزیزمان ایران در سال ۲۰۱۴ در شاخص عملکرد لجستیک ۱۱۴ بوده است که با

رتبه کشور عزیزمان ایران در شاخص عملکرد لجستیکی به ۹۶ رسید

جعفر جمیلی معاون دفتر ترانزیت و حمل و نقل بین المللی شرکت راهداری و حمل و نقل بزرگراه ای در گفتگو با خبرنگار حوزه راه و شهرسازیگروه اقتصادی گروه تحریریه سایت جوان، با اشاره به اینکه جهت رسیدن به اهداف برنامه هایی تدوین می شود،گفت: جهت تحقق هر یک از برنامه ها ی ترانزیت کشور یک نقشه راه ترسیم می شود.
وی در ادامه افزود: در بحث شاخص های ارزیابی یک شاخص بین المللی عملکرد لجستیکی جهت کشور ها از سوی نهادهای بین المللی تهیه شده است است که همه کشور ها از جمله کشور کشور عزیزمان ایران هم برنامه های خود را در جهت اصلاح این شاخص ها تنظیم می نماید.
معاون دفتر ترانزیت و حمل و نقل بین المللی شرکت راهداری و حمل و نقل بزرگراه ای اظهار داشت: جهت ارزیابی عملکرد ها ۶ شاخص مهم تقسیم بندی شده است و نهایتاً در آخر هر سال کشور ها براساس عملکردشان در این ۶ شاخص ارزیابی و رتبه بندی می شوند.
جمیلی تصریح کرد: رتبه کشور عزیزمان ایران در سال ۲۰۱۴ در شاخص عملکرد لجستیک ۱۱۴ بوده است که باتوجه به بهبودهایی که در هریک از شش زیرشاخص طی سالهای اخیر صورت گرفته هست، رتبه کشور عزیزمان ایران به عدد ۹۶ رسیده هست.
معاون دفتر ترانزیت و حمل و نقل بین المللی شرکت راهداری و حمل و نقل بزرگراه ای در مورد این ۶ شاخص گفت: شاخص شماره یک، مشمول بر کارایی و فرآیندهای تردد مرزی و گمرکی کشور ها می باشد. دومین شاخص مربوط می شود به کیفیت زیرساخت های تجاری و جابجایی، شاخص شماره ۳ نیز به بحث سهولت در ارسال محموله های بین المللی و مباحث وقت و هزینه های حمل و نقل با نشانه رقابتی کردن قیمت های تمام شده است کالا می پردازد.
جمیلی در ادامه به سایر شاخص ها اشاره کرد و توضیح داد: در شاخص شماره ۴ هم شایستگی و کیفیت خدمات لجستیکی و در شاخص شماره ۵ به مباحث مربوط به توانایی در ردیابی کالاهای ارسالی در جهت گسترش فناوری های نوین در ساماندهی و جابجایی کالا و مسافر پرداخته می شود و نهایتا در شاخص شماره ۶ مواردی از قبیل: تحویل بموقع کالا، ارائه خدمات مطلوب از طریق برنامه ریزی و مدیریت وقت و منابع مورد ارزیابی قرار می گیرد.
انتهای خبر/

عبارات مهم : ایران

واژه های کلیدی: ایران | شماره | برنامه | برنامه ریزی | ترانزیت | لجستیک | شاخص | بین المللی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog